Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ETAGERE, valnöt med intarsia, 1800-talets andra hälft, svarvad benställning, höjd 130, bredd 54 cm
Smärre slitage, något ostadig, lösa delar till list medföljer
810109
2020-09-18