Etagere 1800-tal

Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal
Etagere 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ETAGERE, valnöt med intarsia, 1800-talets andra hälft, svarvad benställning, höjd 130, bredd 54 cm

Smärre slitage, något ostadig, lösa delar till list medföljer

810109

2020-09-18