Figuriner Neapel
Vollendet
2020-09-18
810114
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
FIGURINER, 1 par, porslin, märkta Neapel, höjd ca 9 cm
URNA med hänklar, porslin, märkta Dresden, polykrom blomsterdekor, höjd ca 10 cm
Slitage, nagg