Steiff

Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff
Steiff

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, "Micki och Mecki", 2 dlr, 1950-tal, omärkta, höjd ca 52 cm

slitage, sprickor, förkläde med hål

810135

2020-09-23