Rökelsekar 1900-tal

Rökelsekar 1900-tal
Rökelsekar 1900-tal
Rökelsekar 1900-tal
Rökelsekar 1900-tal
Rökelsekar 1900-tal
Rökelsekar 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, Kina/Japan, 1900-tal, bronserad, lock i form av fohund, höjd ca 19 cm

Lock med nagg

810139

2020-09-21