Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, säng, betsat körsbärsträ, etikettmärkt, tillverkad 1994, bäddmått 200x200 cm
Bruksslitage, repor, märken
810144
2020-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här