Taklampa Carl Thors

Taklampa Carl Thors
Taklampa Carl Thors
Taklampa Carl Thors
Taklampa Carl Thors
Taklampa Carl Thors
Taklampa Carl Thors

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL THORS, taklampa, 1900-talets andra hälft, röd och vitlackerad plåt, diameter ca 40

Smärre repor

810151

2020-09-09