Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel tergo, olja på pannå, 37x53 cm
Zustandsbeschreibung
aAr nyligen rengjorts av konservator
810170
2020-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner