V J-B Loutrel oljemålning

V J-B Loutrel oljemålning
V J-B Loutrel oljemålning
V J-B Loutrel oljemålning
V J-B Loutrel oljemålning
V J-B Loutrel oljemålning
V J-B Loutrel oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel tergo, olja på pannå, 37x53 cm

Zustandsbeschreibung

aAr nyligen rengjorts av konservator

810170

2020-09-15