Bruno MAthsson fåtölj
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, bärväv i grå smärting, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm
Liten reva i bärväven, bruksslitage
810185
2020-09-15