Chiffonjé 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, sannolikt stockholmsarbete, fanérad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 141, 120x53 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador o fanérbortfall, lösa listdelar, delvis blekt

810186

2020-09-09