Jade figurer

Jade figurer
Jade figurer
Jade figurer
Jade figurer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURER, (3) st., två figurer samt ett spänne, jade, (nefrit), 1900-tal, höjd ca 6-9 cm

Smärre slitage

810194

2020-09-15