Brons 4 dlr

Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr
Brons 4 dlr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR SAMT STÄMPLAR, (4), brons, Gudom, Tibet, höjd ca 15 cm, 1900-tal, 3 st sigillstämplar, patinerad brons, Kina, 1900-tal, höjd ca 3,5 cm

Bruks och åldersslitage

810201

2020-09-15