Rullmålningar Kina
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLMÅLNINGAR, 2 st., med kalligrafi samt röda sigill, Kina, 1900-talets mitt, landskapsmotiv, samt motiv med fåglar, mått ca 97x42, 168x56 cm, bildmått ca 68x44, 24x33 cm
Smärre slitage, fläckar
810204
2020-09-22