Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESKEDAR, 44 st, silver, olika modeller, 1900-tal, total vikt ca 381 g, etuier

Bruksslitage

810214

2020-09-18