Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LISA LARSON (född 1931),(2) figuriner, i form av katter keramik, Gustavsberg, K-studion, signerad och daterad Lisa L. -95, samt Lisa L Sweden höjd ca 19 samt 9 cm
810241
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här