Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Sågverket, 1947, signerad Lennart Rodhe, 36/250, färglitografi, ca 38x60 cm
LITTERATUR: Millroth 9

810249

2020-09-09