Golvlampa Järnkonst

Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst
Golvlampa Järnkonst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÄRNKONST, golvlampa, Landskrona, 1900-talets andra hälft, vitlackerad och kromad metall, etikettmärkning, höj- och sänkbar

Smärre ytskador

810253

2020-09-09