Siena skola 1600-tal Catherine of Siena

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIENA SKOLA, 1600-tal, föreställande Katarina av Siena/Sainte Catherine de Sienne, olja på duk, 110 x 84 cm

Dubblerad duk, retuscher

810258

2020-09-13