Teaterkikare 1900-tal

Teaterkikare 1900-tal
Teaterkikare 1900-tal
Teaterkikare 1900-tal
Teaterkikare 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TEATERKIKARE, 5 st, 1900-tal, största längd ca 10 cm

Skador förekommer

810270

2020-09-21