Fernand Léger efter

Fernand Léger efter
Fernand Léger efter

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "Nature morte aux clefs", färglitografi ur DLM nr 79-80-81, signerad och daterad i trycket, bildyta ca 34,5x43 cm

Zustandsbeschreibung

Mittveck

810271

2020-09-09