Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: "Nature morte aux clefs", färglitografi ur DLM nr 79-80-81, signerad och daterad i trycket, bildyta ca 34,5x43 cm
Zustandsbeschreibung
Mittveck
810271
2020-09-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner