Henri Matisse färglitografi
2020-09-09
810279
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu" monogramsignerad i trycket, färglitografi ur Verve nr 35-36, bildmått ca 33x13 cm