Henri Matisse färglitografi

Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954), efter: "Nu aux oranges", monogramsignerad HM, ur Verve no 35-36, 1958, färglitografi, bildmått ca 32x23 cm

810280

2020-09-09