Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSSTOLAR, 6 st, sent 1900-tal, stomme i ek, fast stoppad sits samt rygg i alcantaretyg, sitthöjd ca 46 cm, höjd ca 96 cm
Smärre bruksslitage
810303
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här