Matsalsstolar 6 st

Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st
Matsalsstolar 6 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATSALSSTOLAR, 6 st, sent 1900-tal, stomme i ek, fast stoppad sits samt rygg i alcantaretyg, sitthöjd ca 46 cm, höjd ca 96 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage

810303

Päivämäärä:

2020-09-18