Matsalsstolar 6 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MATSALSSTOLAR, 6 st, sent 1900-tal, stomme i ek, fast stoppad sits samt rygg i alcantaretyg, sitthöjd ca 46 cm, höjd ca 96 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage
810303
Päivämäärä:
2020-09-18