Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, BING & GRÖNDAHL, figuriner, 19 st, diverse djur, porslin, höjder ca 2,5-14 cm
2 musar samt kronhjort med nagg och lagning
II:a sortering förekommer
810311
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här