Figuriner Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, BING & GRÖNDAHL, figuriner, 19 st, diverse djur, porslin, höjder ca 2,5-14 cm

2 musar samt kronhjort med nagg och lagning
II:a sortering förekommer

810311

2020-09-21