Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, förgyllt trä, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, oval, pastellage, krön med dekor av rosettgirland, 125x60 cm

Viss förlust av pastellage förekommer/skador

810333

2020-09-09