VINCENT SKOGLUND - Toy2R Hong Kong

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

VINCENT SKOGLUND (född 1974): "Toy2R, Hong Kong", ur serien Toy2R/Adicolor, i samarbete med bl.a. Adidas Originals, c-print på 5 mm forexskiva, signerad samt daterad a tergo -2006, ca 50x50 cm

Smärre slitage

810348

2020-09-18