Gueridon förgyllt trä

Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä
Gueridon förgyllt trä

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUERIDON, förgylld och träskuren dekor, 1900-talets första del, trepassformad underdel, 3 tassfötter, bladhölstrad och löpande hunddekor, akantusslingor, höjd 104 cm

Bruksslitage, förgyllning med ställvist avskav

810359

2020-09-09