Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828): efter,
´´Clamores en vano´´, 1900-tal, etsning, motivmått ca 12,5x17 cm
ej examinerad ur ram, gulnat papper
810361
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här