Goya etsning

Goya etsning
Goya etsning
Goya etsning
Goya etsning
Goya etsning
Goya etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828): efter,
´´Clamores en vano´´, 1900-tal, etsning, motivmått ca 12,5x17 cm

ej examinerad ur ram, gulnat papper

810361

2020-09-23