Sceb målning

Sceb målning
Sceb målning
Sceb målning
Sceb målning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SCEB, "Untitled" målning blandteknik på canvas, signerad med datering 2016, format ca 50 x 61 cm

Obetydligt slitage

810366

2020-09-14