Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Utställningsaffisch, Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, utställningen Konstfrämjandet och Galerie Aix i Stockholm, ca 62x45 cm

Löst blad

810374

2020-09-18