Sängbord 1-par vita
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets mitt, vitlackerade med genombrutna hyllplan nedtill, låda i sarg, brickmärkta AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 48x32,5 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruksslitage
810381
2020-09-14