Sängbord 1-par vita

Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita
Sängbord 1-par vita

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets mitt, vitlackerade med genombrutna hyllplan nedtill, låda i sarg, brickmärkta AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 48x32,5 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Kuntoraportti

Bruksslitage

810381

Päivämäärä:

2020-09-14