Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX PAPART (1911-1994): "La Financière", carborundum med collage, signerad och numrerad HC XII/XV, bladstorlek ca 33 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram.
810385
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här