James Coignard
Valmis
2020-09-09
810386
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD (1925-2008): "Ouverture bleue" ur serien "Nous sommes de terre", carborundumetsning med collage, signerad och numrerade 35/75, bladstorlek ca 57 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.