James Coignard
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008): "Ouverture bleue" ur serien "Nous sommes de terre", carborundumetsning med collage, signerad och numrerade 35/75, bladstorlek ca 57 x 44 cm.
Ej examinerad ur ram.
810386
2020-09-09