James Coignard

James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008): "Ouverture bleue" ur serien "Nous sommes de terre", carborundumetsning med collage, signerad och numrerade 35/75, bladstorlek ca 57 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

810386

2020-09-09