Räknesnurra två st

Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st
Räknesnurra två st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RÄKNESNURROR, 2 st.,"Paymaster" 1900-talets mitt, ena märkt Maskinaffär Allan Johnson, höjd ca 18, 27x19 cm

Smärre bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

810401

2020-09-18