Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMPIEDESTAL, furu, 1900-tal, nio hyllor, höjd ca 121 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruksslitage
810411
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här