Blompiedestal 1900-tal

Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal
Blompiedestal 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMPIEDESTAL, furu, 1900-tal, nio hyllor, höjd ca 121 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Bruksslitage

810411

2020-09-14