Ryamatta

Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta
Ryamatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RYAMATTA Ull, geometriskt mönster, signerad samt daterad 1-5 - 10-10-66 samt 1966 S.A, ca 335x120 cm

bruksspår

810412

2020-09-23