Lennart Pilotti oljemålning

Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LENNART PILOTTI (1912-1981): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 60x49 cm

Zustandsbeschreibung

810418

2020-09-10