Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LENNART PILOTTI (1912-1981): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 60x49 cm
Zustandsbeschreibung
810418
2020-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner