Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, perforerad mässing och svart lackerad plåt, höjd ca 37 cm, diameter 50 cm, höj- och sänkbar

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

810429

2020-09-14