Taklampa 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, perforerad mässing och svart lackerad plåt, höjd ca 37 cm, diameter 50 cm, höj- och sänkbar
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
810429
2020-09-14