Folke Karlsson oljemålning

Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning
Folke Karlsson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE KARLSSON (1907-1988): Vinterlandskap, signerad och daterad Folke Karlsson -46, olja på pannå, ca 32x40 cm

810442

2020-09-10