Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 66, 25 x 25 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
810443
2020-09-15