Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme i förgyllt trä, skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 66, 25 x 25 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

810443

2020-09-15