Pinnstolar och pallar

Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar
Pinnstolar och pallar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PINNSTOLAR och PALLAR, 2 + 2 st, modell "Fanett", tillverkningsår 1962, ben och stolsryggar i björk, sitsar i teak, sitthöjd 42-43 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Bruksslitage, repor, märken och slag

810461

2020-09-14