Pinnstolar och pallar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PINNSTOLAR och PALLAR, 2 + 2 st, modell "Fanett", tillverkningsår 1962, ben och stolsryggar i björk, sitsar i teak, sitthöjd 42-43 cm
Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"
Bruksslitage, repor, märken och slag
810461
2020-09-14