Soffbord Seffle möbelfabrik
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
AB SEFFLE MÖBELFABRIK, soffbord, omkring 1900-talets mitt, fanerat med jakaranda sk riopalisander, dekor av senare mässingsbeslag, brännmärkt AB Seffle Möbelfabrik, höjd ca 46 cm, 180x90 cm
Citesintyg medföljer
Bruksslitage, senare beslag
810466
2020-09-09