Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Bondia, klassicerande modell, fajans, höjd inklusive lamphållare ca 46 cm

Inköpta på nordiska Kompaniet

Bruksslitage

810473

2020-09-09