Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Bondia, klassicerande modell, fajans, höjd inklusive lamphållare ca 46 cm
Inköpta på nordiska Kompaniet
Bruksslitage
810473
2020-09-09