Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): tre tavlor, signerade 1966-1975 samt en tavla monogramsignerad, äggoljetempera på duk, yttermått ca 35x30 cm
en tavla med krackeleringar
810489
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här