Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, IKEA, 1970-tal, 1 ljuspunkt, rödlackerad plåt, höjd ca 43, diameter 47 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Några repor, slitage, funktionen garanteras ej

810495

2020-09-14