Sven Erik Jakobsson färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ERIK JAKOBSSON (född 1934): "Ung kejsarpingvin II", signerad samt daterad 1991, färgetsning, 30/50, bladmått ca 47x32 cm

810497

2020-09-09