Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition med fågel och kvinna, signerad samt daterad 75 numrerad 57/125, litografi ca 67x50 cm
810509
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här